Strona 1 z 1

2016.09.16-18 - bolków

: 2016-08-19, 08:22
autor: kruku
Hej,

Zapraszamy krewnych i znajomych królika na kolejne spotkanie siedemnastek, które odbędzie się w Bolkowie w terminie 16-18 września 2016.

Jak zwykle nie planujemy imprezy masowej, formuła pozostaje z grubsza niezmienna: aktywności takie jak strzelania, tańce, pojedynki na broń białą, musztry i manewry robimy dla siebie, dla muzeum robimy potyczkę podczas otwarcia imprezy. Orientacyjny program godzinowy pojawi się niebawem, pewna jest piątkowa potańcówka w piwnicy (temat jeszcze nie ustalony), otwarcie imprezy koło południa w sobotę, wieczorna uczta oraz niedzielne, poranne strzelanie pestkami dla miłośników zapachu zgniłych jaj. Wiemy, że za wurst i piwo nikt już na imprezę nie jeździ, dlatego kusimy Was zupą z kuchni polowej ;)

Acha, nowością będzie całodzienna gra fabularno-terenowa odbywająca się w trakcie imprezy, którą przeprowadzimy o ile tylko uzbiera się odpowiednia ilość zainteresowanych.

Gracze będą wchodzili w skład 5-6 fikcyjnych rodów (szlacheckich lub pludraczych -- historię i personalia pozostawiamy Waszej fantazji), które przybędą na Bolków by knując i matacząc (nie unikając rozlewu krwi) zdobyć spadek.
Każdy ród musi mieć wybraną głowę rodu, postać kluczową dla rozgrywki, której personaliów najlepiej nie zdradzać postronnym zanim gra się nie rozpocznie. Każda drużyna powinna mieć 5 osób (z szefem/szefową licząc).

Grający będą oznakowani, ale na początku nie powinno być jasne kto jest kim i dla kogo pracuje. Dlatego prosimy o deklaracje chętnych _mejlem_ na adres kruque@gmail.com (np z tematem 'bolków-gra').
Najlepiej jeśli sami skompletujecie sobie ekipę i głowa rodu zgłosi jej skład, ale jeśli ktoś chce zagrać a nie zależy mu na udziale w konkretnej drużynie, niech zgłasza sięs solo -- połączymy sierotki w grupy.

Nie potrzebujemy wiele czasu na przygotowania, ale jeśli tydzień przed imprezą nie uzbiera się wystarczająca ilość chętnych to odpuścimy ten punkt programu -- nic na siłę :)

Pozdrawiamy i zapraszamy
WKS

Re: 2016.09.16-18 - bolków

: 2016-08-24, 13:23
autor: Tomasz Pekala
Rodzina Pękala - Koniecznie!

Re: 2016.09.16-18 - bolków

: 2016-08-24, 20:27
autor: TomaszRejf
Nas nie będzie. Robimy mały pokaz.